Nová TOPka nej knih! Hlasuj vedle v menu!

Květen 2013

Blížící se narozeniny! Plné nejvysněnějších dárků...

30. května 2013 v 13:52 | Ada
A je to tady!
Už v sobotu začíná červen, můj nejvysněnější měsíc: měsíc, ve kterém slavím narozeniny. Přesně 22. června mi bude sladkých 13.
Tyhle narozeniny budou jedinečné, pokud se tedy nerozhodnu udělat další na způsob těchle. K těmto narozeninám si nadělím nejen pěkné vysvědčení (teda aspoň doufám, že bude pěkné...), ale i hromadu, a fakticky hromadu KNÍŽEK!
A jak to provedu?
Peníze od našich za vysvědčení a dvě knihy. Peníze od obou babiček. Plus nějaké mé úspory činí několik stovek, možná i tu jednu tisícovku...
A vznikne z toho geniální dárečky. Moc toužím po knižních novinkách, které nedávno vydalo moje nejoblíbenější nakladatelství CooBoo.
Ukázky knih, které každopádně musí být o narozeninách u mně doma:
Marie Lu - Legenda

Meagan Spooner - Ptačí zpěv

Sophie Jordan - Drakie 3: Návrat


Kerstin Gier - Rudá jako rubín


Stephanie Perkins - Lola a kluk od vedle


Beth Revis - Loď mezi hvězdami


Lauren Oliver - Delirium
Oukej, vím, že je toho trochu moc a asi mi na to peníze nevystačí, i tak je ale hezký si dělat plány do budoucna a vědět, na co šetřit...
A nemá někdo z vás knihu na doporučení? Nebo naopak se mu knížka z řady v tomto článku nelíbila? Napište mi váš názor, protože i to může ovlivnit moje rozhodnutí o koupi. :)

Fragment odmítá, nabízí se Jota

25. května 2013 v 10:50 | Ada
Jak už někteří víte, jsem velká spisovatelka a neustále něco sepisuju. Když jsem odesílala návrh na vydání mé knihy Fredy do nakladatelství Fragment, všichni byli hrozně nedočkaví včetně mně.
Včera přišla zpráva, že Fredy neprošla. Ale hned nato taky zpráva od nakladatelství Jota, že redakce probere věci ohledně vydání Fredy. Tak mi držte palce!

Toto jsou moje webové stránky zaměřené speciálně na Fredy a celou její sérii:

Nové CD Mandrage v přípravě!

25. května 2013 v 10:47 | Ada |  Celebrity

Mandrage chystají novou desku